W Vårgårda produkujemy wysokiej jakości karmy dla kotów i psów od ponad stu lat i zamierzamy kontynuować to przez wieki!  

Wszystko zaczęło się w roku 1903

Pewnego dnia w połowie XIX wieku młody energiczny mieszkaniec Gothenburga - Aaron Heyman wysiadł z pociągu w Vårgårda. Na żyznych równinach Västergötland wykorzystał wiedzę, którą zdobył w Szkocji do stworzenia specjalnie parowanej owsianki, aby zagospodarować odpady, a następnie, w roku 1903 przedstawił naszą pierwszą karmę dla psów "Vårgårda Dog Flour".
Dzisiaj, Doggy AB, jest największym producentem karmy dla zwierząt domowych w Szwecji i szczyci się ponad stuletnimi tradycjami wytwarzania karmy. Firma zatrudnia około 160 pracowników i generuje roczny obrót na poziomie 520 milionów SEK.

Wyprodukowano w Szwecji

Szwedzkie atrybuty czystego i pożywnego produktu są głównymi i wiodącymi zasadami dla naszego rozwoju i produkcji.

Nasz zakład produkuje mokre i suche karmy i jest zlokalizowany w pięknym rolniczym regionie Vårgårda, w zachodniej części Szwecji. Tutaj, podobnie jak w każdym innym miejscu w Szwecji, rolnicy używają mniej chemikaliów niż w jakimkolwiek miejscu na świecie, a szwedzka hodowla zwierząt była przez dekady charakteryzowana przez daleko idącą ochronę i bezpieczeństwo. To oznacza, że nasze składniki są najwyższej jakości, bez hormonów, antybiotyków i dodatków syntetycznych.

Rozwój produktu

W Doggy AB inwestujemy w rozwój produktu. Robimy to, aby nadal być wiodącą firmą w dziedzinie rozwoju branży. Rozwój produktu obejmuje dalsze opracowywanie istniejących produktów, ale skupiamy się szczególnie na opracowywaniu nowych.


Czytaj dalej o nas

 

Nasi specjaliści do spraw rozwoju produktu

Dowiedz się więcej o naszych czworonożnych inżynierach produktu

Czytaj dalej
Nasza karma dla psów
Nasza karma dla psów
Jesteś hodowcą?

Dowiedz się więcej na temat naszego klubu hodowców psów i kotów